Анне Вески

Анне Вески

Анне Вескі «Кращі пісні». За участю Іво Бобул.

15 листопада 2018 року о 19:00 в Палаці Україна вперше на українській сцені виступить найвідоміша естонська співачка Анна Вескі! І подарунок для глядачів: запрошений гість – Іво Бобул!
Вечір, пронизаний музикою, сповнений улюбленими, такими милими серцю піснями у виконанні легендарних виконавців.
Анне Вескі - знаменита співачка з Естонії. Анне безперестанно заряджає глядача оптимізмом, в її піснях завжди можна почути радісні ноти, а її чарівний голос, легкий прибалтійський акцент виділяють її серед всіх артистів. Анне Вескі з тих виконавців, кого впізнають по голосу з першої ж ноти.
 На території Радянського Союзу Анне отримала широку популярність завдяки виконанню пісень «Королева розового сада», «Позади крутой поворот», «Радоваться жизни», «Возьми меня с собой», «По воле волн», «Межсезонье», «Листья желтые», «Продлись, счастье», «Песенка о капитане», «Улыбка на всех», «Ни о чем не жалейте», «Самба с Марадоной», «Белый букет на фоне моря», «Прости за любовь».
Анне Вескі в радянські роки була на вершині хіт-парадів по популярності. Її пісні лідирували в рейтингах, весь радянський союз був буквально закоханий в цю стильну співачку. З роками нічого не змінилося - Анні як і раніше бере участь в найпопулярніших телевізійних проектах, її пісні звучать на всіх фестивалю ретро-музики, майже кожен рік співачка випускає альбоми з новими піснями і ніколи не забуває про свої хіти. Що говорити, ця співачка - справжній кумир величезної кількості меломанів!
За 40 років творчої діяльності співачка об'їздила з гастролями весь світ. Глядачі люблять цю співачку і вже багато років дарують їй свою любов і визнання. А в Україні співачка виступатиме вперше! І ми точно дамо їй по-українськи гарячий прийом!
Також у концерті прийматиме участь Іво Бобул! Народний артист не лише за званням, а й за визнанням народу. Досвідчений музикант, вокаліст найвищого рівня, композитор, який не просто створює музику, але й живе нею. Багато пісень із його репертуару по праву визнані золотими хітами естради, адже важко знайти в Україні людину, яка б не чула «Душі криницю», «Місячне колесо», «Берег любові».
Максимального задоволення від концерту глядачам надасть таке поєднання естонської легкості й жіночності з українською силою та мужністю!