Сьогодні вечері не буде

Сьогодні вечері не буде

Антоніо Аламо (Іспанія)

Фарс

Режисер: Жуль Одрі (Франція)
Сценічна редакція: Жуль Одрі
Асистентка режисера, перекладачка: Ірина Сухомлинова
Помічниця режисера, репетиторка: Наталя Джура
Художниця-асистентка: Марія Крутоголова
Музична концепція: Анна Глухенька
Світлова партитура: Ірина Шимоняк

Вистава створена переможцем міжнародного конкурсу-лабораторії «Small Theatre Productions» (організованого у партнерстві з Національним академічним театром оперети та продюсерським центром «Open Doors»). За підтримки Французького Інституту в Україні та Департаменту культури міста Києва.
Як влучно підмітив один видатний філософ: історія повторюється двічі – перший раз у вигляді трагедії, другий раз – у вигляді фарсу. Наш випадок, безперечно, другий.
Французький режисер Жюль Одрі пропонує свою версію подій однієї славнозвісної ночі на дачі одіозного диктатора. Але не чекайте історичних реконструкцій. Тут усе по-іншому. Топ-менеджери нині не існуючої країни жартують, п’ють вино та розважаються, як підлітки… Аж поки не стає моторошно. Адже у ця гра, чим далі стає усе небезпечнішою…
Цього разу ми запропонуємо глядачам опинитися у трансформованому просторі сцени та відчути себе VIP-гостями на цій дивній вечірці, де вхід лиш за особистим запрошенням господаря. Якщо ви скучили за вишуканим театральним коктейлем із комедії та трилеру – ми чекаємо вас!

Актори:
Дмитро Олійник
Андрій Поліщук
Віталій Ажнов
Володимир Ковбель
Іван Шаран
Остап Дзядек
Анна Глухенька

Тривалість: 90 хв.
Обмеження по віку: 14+