Попелюшка

Попелюшка

Світлана Куралех за казкою Шарля Перро та кіносценарієм Євгена Шварца

Романтична історія

Режисер – народний артист України Сергій Єфремов
Сценограф – заслужений художник України Василь Безуля
Композитор – Анатолій Шух

Цю казку особливо люблять дівчатка, скільки б років їм не було: 3, 15, 35 чи навіть більше. Романтична історія про добру і працьовиту сироту, яка не тримала зла на кривдників і таки знайшла свого принца… Звичайно, це «Попелюшка»!
Від часів, коли Шарль Перро явив цю казку світу, хто тільки не брався її переробляти, інсценізувати, екранізувати. Скільки варіацій про Попелюшок минулого і сучасного знає світ!  Варіанту нашого театру більше 10 років – і кожного разу маленькі глядачі, тамуючи подих, спостерігають, співчувають, часом підспівують і підтанцьовують та завжди лишаються задоволеними!

У виставі беруть участь: заслужена артистка України Олександра Лозовська, Тетяна Блащук, Любов Борисьонок, Павло Борисьонок, Галина Бортновська, Оксана Горбатенко, Вікторія Завгородня, Світлана Єрмоленко, Денис Лемайкін, Євген Невинський, Оксана Трубецька.

Вік: 4+
Мова: російська
Тривалість: 50 хвилин

 

Bilethouse.com - Афіша Київ. Вистава для дітей Попелюшка. Замовлення, доставка, бронювання квитків Дітям без комісії та сервісного збору. Купити квитки на сайті онлайн