Чому довгий ніс у слона

Чому довгий ніс у слона

Чому довгий ніс у слона

Африканська казка

Галина Владичина за казкою Редьярда Кіплінга
Переклад Ігоря Знаменського

Постановка та сценічна редакція  – Михайло Урицький
Художник-постановник – Микола Данько
Пластичне рішення – Тетяна Чичук

Ваші діти вже досягли віку, коли їх почало цікавити все на світі, і ви чуєте на день десятки «чому»?. Тоді ця вистава саме для вашої родини!
Маленьке Слонятко хоче знати про все на світі – і його не зупиняють ані відмови, ані заборони, ані стусани дорослих і, здавалося б, досвідчених сусідів-тварин. Адже, коли хочеш про щось дізнатися, можна і гори подолати, і джунглі перейти, і аж до самісінького Лімпопо дістатися! Головне – правильна мета і позитивний настрій, а з цим у нашого Слонятка  повний порядок. А в кінці обов’язково чекає винагорода – несподівана, але дуже корисна!
Ростові ляльки, оригінальна сценографія, акробатичні трюки та цікаве музичне оформлення не залишать байдужим жодного глядача. Сповнена гумору та яскравих імпровізацій вистава буде однаково цікава і дітям, і батькам.  
 
Вистава є переможцем театральної премії «Київська пектораль-2015» у номінаціях «Краща вистава для дітей» та «Краща сценографія».

Вік: 4+
Мова: українська
Тривалість: 60 хвилин

 

 

Bilethouse.com - Афіша Київ. Вистава для дітей Чому довгий ніс у слона - Київський муніципальний академічний театр ляльок (на Лівому березі). Квитки в театр - замовити, купити на сайті онлайн