Оскар

Оскар

Ерік-Емманюель Шмітт, переклад Олени Борисюк
Інсценізація Михайла Урицького

Філософська притча

Режисер-постановник – Михайло Урицький
Художник – Ольга Філончук
У виставі звучать пісні Земфіри.

«Життя - таки дивний подарунок. Спершу ми перебільшуємо: вважаємо, що подароване нам життя вічне. Згодом ми ним легковажимо: нам здається, що воно пусте, надто коротке, ми майже готові позбутися його. Нарешті ми усвідомлюємо, що це не дарунок, а лише позика. Тоді ми намагаємося заслужити його» (Е.-Е. Шмітт).
Історія, що торкається серця. Історія, яка не залишає байдужим. Історія, яка робить кожного з нас сильнішим. Мільйонні тиражі книги різними мовами світу, десятки театральних постановок з уславленими акторами, і навіть французько-бельгійсько-канадська екранізація твору.
14 листів невиліковно хворої дитини до Бога – щирих, чесних, зворушливих. 110 років за 12 днів життя – насичених, повноцінних, сповнених любові. Вистава, яку має побачити кожна людина. Вистава, яка переверне вашу душу. Гра двох акторів, яка змусить вас плакати і сміятися. Емоції, які ви не зможете приховати. Меседж автора, який змінить ваш світогляд та ставлення до життя…
 
Вистава є переможцем театральної премії «Київська пектораль-2015» у номінаціях «Краща драматична вистава» та «Краща режисерська робота».

У виставі беруть участь: Юлія Шаповал, Ігор Федірко.

Вік: 12 +
Мова: українська
Тривалість: 80 хв.