Каляки-маляки

Каляки-маляки

Марина Богомаз

Бебі театр, візуально-тактильна вистава

Режисер - Марина Богомаз
Художник - Ольга Філончук

Візуально-тактильна вистава «Каляки-маляки» – незвичайне дійство для незвичайних глядачів – для тих, хто ще у підгузках, хто робить лише перші кроки до пізнання цього яскравого світу, у кого безліч питань. Наприклад, звідкіля береться веселка? Хто її малює? Спробуймо відповісти на ці питання разом. Яким чином? Дуже просто — граючись, торкаючись, повзаючи, стрибаючи, малюючи, створюючи казку, головним героєм якої буде ваша дитина та ви самі.
Вік: від  0 до 3 років (для тих, хто у підгузках та шкарпетках)

Що треба знати, йдучи на виставу «Каляки-маляки»?

«Baby theatre» або «бебі театр» суттєво відрізняється від класичного дитячого театру. Чим? Перш за все своєю унікальною аудиторією. Це малята віком від 0+, яким важко висидіти в кріслі амфітеатру глядачевої зали на далекій відстані від самої сценічної дії. Це маленькі дослідники, яким все цікаво, для яких не існує меж, і вони хочуть все на світі спробувати самостійно тут і зараз. Юні театрали хочуть не споглядати, а творити, грати разом з акторами! Саме цим обумовлений особливий формат «бебі театру».
Тому у нашій виставі «Каляки-маляки» декорації та актори знаходяться в безпосередній близькості від глядачів. А глядачі розташовуються в улюбленій малюкам манері — на підлозі, на м’яких подушках. Тут ви не знайдете класичної глядацької зали і сцени. Тут ви опинитеся у домашній, затишній атмосфері, відчуєте комфорт для себе та своїх малюків. У такий спосіб ми отримаємо ефект єднання глядача та актора. І наші малята максимально занурені у дію.
Сюжет нашої вистави надзвичайно простий і зрозумілий. Ми постійно комбінуємо перегляд та інтерактивні ігри. Так малюк не встигне навіть занудьгувати і відчуває себе безпосереднім учасником того, що відбувається.
Інтерактивні ігри розроблені з урахуванням ніжного віку юних глядачів і спрямовані на розвиток моторики, сприйняття, координації, логіки, почуття ритму, розвитку тактильних відчуттів та ін.

Бліц-знайомство з бебі театром:

Театр - вид мистецтва, який об’єднує літературу, музику, вокал, хореографію.
Бебі - маленька дитинка до 3-х років, яка потребує турботи і уваги.
Інтерактивний - містить елементи взаємодії акторів і маленьких глядачів.
Інтерактивний бебі-театр - казкова постановка для малюків віком від 0 +, які обожнюють, повзати, стрибати, танцювати, співати, пробувати, торкатися… ГРАТИ!

Що будуть робити діти під час вистави?

    Переміщатися як завгодно
    Гратися
    Дивуватися
    посміхатися
    Чіпати все цікаве
    Творити та витворяти

 Що будуть робити батьки під час вистави?

    Зручно сидіти на килимі і подушках
    Знімати все на телефон та фотографувати
    Відпочивати та веселитися
    Повертатися в дитинство

Вік глядачів:
Вистава для тих, хто в підгузках. Розрахована на ДУЖЕ маленьких глядачів: хто лежить, сидить, повзає, робить перші кроки.

Кількість місць у залі обмежена (до 40 осіб)

 

 

Bilethouse.com - Афіша Київ. Вистава для дітей Каляки-маляки. Замовлення, доставка, бронювання квитків Дітям без комісії та сервісного збору. Купити квитки на сайті онлайн