Варіації життя. Автор

Варіації життя. Автор

"Основна сцена"

Анна Герус

Два одноактних балети

Режисер: Анна Герус
Ідея, лібретто, хореографія, постановка - Анна Герус
Художники по костюмах - Анна Герус, Оксана Нікітіна
Сценографія - Анна Герус
Асистент хореографа - Петро Наку, Мішель Фондю
Художник по світлу - Олена Антохіна
Звукорежисер - Олександ Курій

Спільний проект першого в Україні театру сучасного танцю Ukrainian Dance Theater і Молодого театру!
Довгоочікуваний експеримент, де визнані в усьому світі танцювальні техніки синтезуються з новими тенденціями в мистецтві. Це різноманіття жанру та пошук нових засобів виразності!
Засновниця Ukrainian Dance Theater, талановитий хореограф та прима театру «Київ Модерн-балет» Анна Герус знайомить глядачів з сучасними стилями та течіями – від неокласики до physical theatre. Театр представляє танець як самостійне мистецтво.
«Танець – могутній спосіб комунікації, і ми прагнемо говорити з публікою спільною мовою сприйняття. Ukrainian Dance Theater – це прогресивний простір, де реалізується наше бачення еволюції танцю та театрального мистецтва», – розповідає Анна Герус.

Варіації життя
Одноактний балет на музику композиторів Альфреда Шнітке, Генрі Перселла, Олафура Арнальдса, Стівена Андерсона, Макса Ріхтера. Вірші – Марина Цвєтаєва.

Автор
Сучасний балет на 1 дію на музику Cygni Vox, Йогана Йоганссона, The Caretaker, Зої Кітінг, Шарля Трене, Джулії Кент, Exist Strategy.

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:
Життя - Анна Герус
Час - Петро Наку
Люди - Світлана Вечірка, Ілля Мірошниченко, Ілона Кравченко, Андрій Чаплик, Ольга Оніщенко, Дмитро Кондратюк, Оксана Романюк, Ігор Волошин, Євген Логвіненко, Мішель Фондю, Артем Шошин
Автор - Дмитро Погрібніченко, Ігор Волошин
Персонаж Альтер-его - Артем Шошин, Євген Логвиненко
Нове кохання - Світлана Вечірка, Анна Герус
Дружина - Ольга Оніщенко, Оксана Романюк
Персонажі, тіні - Катерина Кузнецова, Владислав Детюченко, Оксана Романюк, Богдан Кириленко, Валерія Мельничук, Ігор Волошин, Богдан Хомяков, Євген Логвиненко

Тривалість вистави:  29 хвилин/40 хвилин