Африканські казки

Африканські казки

«Африканські казки» автор Марія Грунічева, за книгою Рока Крепена Мфані Піно.

Хто сказав, що Новорічні подорожі можуть бути тільки до Лапландії або на Північний полюс?

Ми пропонуємо в холодну пору року відчути справжній темперамент далекого континенту. Ми відправляємось до Африки разом з юними акторами. Там нас зустрінуть екзотичні персонажі справжніх народних казок з їхніми простими, але дуже повчальними історіями. Родина Гіпопотамів та Слони, Гепарди та Газелі в наших розповідях стикаються з тим ж проблемами, що і сучасні українські сім’ї. Наші казки сповнені енергійними танцями та справжньою щирістю.

Після казки на дітлахів чекає розважальна програма від Святого Миколая та персонажів казки.

Вистава поставлена в рамках Мистецького проекту «МОЛОДА НАДІЯ», започаткованого ще 2007 року. Участь у виставах в рамках цього проекту беруть юні актори — вихованці театральної студії при театрі «Колесо» та юні студенти Київської дитячої академії мистецтв.

Вистава «АФРИКАНСЬКІ КАЗКИ» брала участь у театралізованій презентації книги «АФРИКАНСЬКІ КАЗКИ. ТВАРИНИ ТА ЇХ КЛОПОТИ» австрійського письменника Рока Крепена Мфані Піно на Львівському форумі видавців (вересень 2017 р.). Автор книги дійсно зібрав народні казки Африки в одній збірці, інсценівку якої і представляє Київський академічний театр «Колесо»

Автор п’єси на основі книжки та режисер — Марія Грунічева

Переклад з німецької — Володимир Кам’янець