Шоуюри

Шоуюри

Кращі українські сценаристи-гумористи та популярний комедійний актор, Заслужений артист України, Юрій Горбунов зібрались разом, щоб створити разом новее гумористичне шоу, яке розвеселить всю Україну. Всі найвеселіші моменти кіно і телебачення завжди залишаються за кадром! Завжди, але не цього разу! Потрапити на концерт «Пустощі та Пестощі» — це наче потрапити на знімальну кіно-площадку. Побачити на власні очі як твориться весела історія.

І навіть стати учасником деяких веселих сцен — в концерті присутні номери з інтерактивною участю глядачів. Кожний номер, кожен скетч — це окремий комедійний серіал. Якісний український гумор, адже творці серіалу — автори практично всіх основних гумористичнихпроектів України «Останній Москаль». СтудіяМагарич — гумористичне об’єднання, що виникло у Львові та Івано-Франківську в 2006 році.

З 2010 року, окрім концертної діяльності, студія Магарич стає активним учасником українського телебачення: ТБ-шоу «Зірка Зірка», «Велика різниця по-українськи», «Неділя з Кварталом», «Просто-шоу», «ГПУ», «Я люблю Україну».З 2012 року — серіали «Останній Москаль», «Село на мільйон», «В Мережі», «Домашній арешт», «Світ Соні».

Ведеться телезйомка.