Я б тобі небо прихилив

Я б тобі небо прихилив

Вистава Вінницього академічного театру імені М.Садовського за п’єсою Івана Карпенка-Карого. Психологічна, з новаторським трактуванням драма від режисера Оксани Бандури. Сценограф —Лілія Задоянчук, балетмейстер — з.а. України Діана Калакай.

Історія, що наповнена стражданням та пристрастю, пробуджує емоції, адже драматург " узяв життя», у якому є місце для питань і відповідей… «Хто ми є? Де ми є? Плаваєм, поки є сили…»

Ірина Купецька: «Молодому постановнику і режисеру спектаклю — артистці Оксані Бандурі за неймовірно короткий час вдалося створити шедевр, після перегляду якого по шкірі бігають мурашки, а серце калатає від пережитих емоцій і почуттів. Останніми спектакль особливо багатий, адже йдеться про любовний трикутник, який завжди приносить неймовірні пристрасті й страждання усім його учасникам».

Ірина Купецька: «У фінальній сцені, після пережитої трагедії, під схлипування публіки актори пропонують приміряти глядачам свої чоботи — хто із них готовий приміряти таку долю?.. Якщо ви готові до потоку емоцій — приходьте на виставу, і не забудьте прихопити носові хустинки: від шквалу почуттів буде спекотно.»