Подпольный Стендап: XL. Halloween edition

Подпольный Стендап: XL. Halloween edition

Пані та панове, леді та джентльмени запрошуємо Вас відвідати унікальну подію — Підпільний Стендап: XL! Це неймовірне дійство, яке точно тобі сподобається! Чому? Тому, що це — найбільша подія України у жанрі стендап комедії, розмах якого вражає.

Вже 29 жовтня 2017 року в Concert Club Bel’Etage — особливий випуск Підпільного Стендапу в переддень дня всіх святих на Helloween! Ми чекаємо саме на тебе і всіх повнолітніх членів своєї сім’ї, щоб гарненько посміятися! Крім самого смішного і сміливого матеріалу від кращих коміків Києва і не тільки, ти станеш свідком цієї комедійної імпровізації, коли комік складає жарти «тут і зараз», на теми, які вибереш ти! А нотки ексклюзивності цього вечора додасть жива музика!

Це справжній подарунок для цінителів нової української комедії. Це прекрасний початок для тих, хто ще не знайомий з стендапом. Та це просто шикарний вечір, який продовжить твоє життя сміхом, в самому центрі Києва і ти просто не можеш його пропустити!

Хто ці хлопці? Це найзухваліші стендап коміки міста Києва:

  • Святий Загайкевич — фіналіст Стендап-Шоу на Новому Каналі,
  • Сергій Липко — Двічі переможець шоу Розсміши Коміка,
  • Дядя Женя — найстаріший стендап-комік Києва,
  • Лана Чубаха — Двічі переможниця шоу «Розсміши Коміка», фіналістка Comedy Battle на ТНТ
  • Єгор Шатайло — переможець фестивалю Internatoinal StandUp Comedy Week in KIEV в. жанрі імпровізації Set List,
  • Макс Вишинський — переможець шоу «Розсміши Коміка»,
  • Андрій Щегель — найскандальніший комедіант, який клав на всі нагороди і номінації. Але тим не менш, переможець фестивалю «Інді.Коміки 2016»

В іншому, все як завжди на підпільному: кожен може стати частиною виступу і все таке… Ми розповіли вам ще щось, але це «Підпільний Стендап». Все під грифом «таємно». Приходь і стань свідком чогось справді унікального. Але пам’ятай — колишнім ти вже не будеш!