Вам у ліфт чи у підводний човен

Вам у ліфт чи у підводний човен

У Києві вперше поставлять спектакль прямо в ліфті.

16 жовтня Продюсерський центр «Квартал-Концерт» у київському Freedom Event Hall представить публіці незвичайний спектакль «Вам в ліфт або в підводний човен?». Режисер, заслужений артист України Андрій Романій, зважився на сміливий експеримент — зіграти його в обмеженому сценічному просторі.

Стилізовану кабіну ліфта встановлять прямо на сцені Freedom і перетворять її на місце тісної зустрічі двох несхожих чоловіків, героїв вистави «Вам в ліфт або в підводний човен?»

«Затамуйте подих, бо настав час обрати: вам у ліфт чи у підводний човен? — каже режисер і один з акторів вистави Андрій Романій. — Два полярно різні чоловіки у Різдво застрягли з пляшкою віскі, коханням, обручками та самозакоханістю до нестями…»

Ідея зіграти спектакль в ліфті виникла у акторського дуету не випадково. «Ліфт — це абсолютно містичний простір, — каже актор спектаклю Петро Нікітін, — З одного боку — звичний об’єкт сучасного міста, а з іншого — джерело постійного хвилювання, майданчик для всіляких курйозів і анекдотичних ситуацій. Застрягнути з кимось в ліфті — це більш інтимно, ніж подорож в поїзді з незнайомцем. Але і менш приємно, адже особистий простір в таких умовах зводиться до нуля». Як герої вистави будуть долати дискомфорт від надмірно тісного спілкування глядачі побачать вже через кілька тижнів.

Напругу на сцені та складний вибір героїв, за задумом режисера, глядачі відчують повною мірою: «Важливі питання, що розглянуті у ексцентрічній комедії з глибоким філософським підтекстом: Чия правда важливіша, коли нема куди дітися від самого себе Естет чи волоцюга? Люди чи собаки? І врешті решт хто такий Бернар?»