Кінохіти: Music of Hollywood

Кінохіти: Music of Hollywood

23 листопада о 20:00 в концерт-клубі Bel Etage Національний академічний духовий оркестр України перенесе вас за океан у програмі Music of Hollywood (Музика Голівуду)
Music of Hollywood – це музика, що сповнена емоціями. Переглядаючи фільми Голівуду, ми сотні разів переймалися енергією супергероїв, авантюризмом подорожей, хвилюванням перших цілунків та радістю сімейних свят. І цим ми завдячуємо саме мелодії.
Тому зараз дедалі популярнішими стають концерти оркестрів, що виконують саундтреки з кінофільмів. Зростання такого попиту свідчить, що гідна багатогранна музика сьогодні в ціні. Але тут вибагливого глядача може спіткати розчарування, адже не кожен колектив здатен повноцінно відтворити настільки майстерну музику. Та цього з вами точно не станеться на концерті 23 листопада у Bel Etage, бо за справу беруться справжні професіонали! В руках музикантів Національного духового оркестру України інструменти оживуть, а улюблена музика розкриється по-новому!
До програми Music of Hollywood увійшли чудові фільми, які ми передивляємося, цитуємо, і в які ми вслуховуємося:
 
Супермен
Зоряні війни
Бетмен
Гладіатор
Сніданок у Тіфані
007:Координати Скайфол
Аватар
Місія неможлива
Охоронець
Джеймс Бонд 007
Горець
Імперія сонця
Пірати Карибського моря

Давайте забудемо на дві години про вируюче шалене життя та дозолимо собі відпочинок. А музика у виконанні Національного духового оркестру перенесе нас за океан, ближче до зірок Голівуду. Зустрічаємося 23 листопада в концерт-клубі Bel Etage!