Антитіла - ДР Докер паба

Антитіла - ДР Докер паба

У Докер пабі все буде красиво!

Рок-клуб Докер паб запрошує всіх на гучний концерт-вечірку разом з найсонячнішим гуртом України — «Антитіла», присвячений 15-й річниці головної рок-сцени Києва.

23 серпня на гостей чекатиме розважальна програма від ведучого, подарунки, пре-паті з велком-дрінком, фуршет, великий святковий торт і фейєрверк. На вулиці працюватиме лаунж-зона: кальян і бар.

Хедлайнером святкового концерту до Дня Народження легендарного рок-закладу стане гурт «Антитіла», який нещодавно проїхав з великим туром «Сонце» Україною та Америкою. Всеукраїнський тур довів, що зараз гурт легко збирає тисячні зали по всій країні, але колись свій творчий шлях хлопці починали, зокрема, зі сцени Докер пабу та були резидентами клубу.

Нагадаємо, що за 15 років існування легендарного закладу на сцені встигли виступити культові вітчизняні та зарубіжні музиканти: Кен Хенслі, «Iron Maiden», «Animals», «Red Cardell», «Secret Service», «Supemax», «Red Elvises», «Брати Гадюкіни», «Green Grey» «ТНМК», «Кому Вниз», «Ляпис Трубецкой», «Аквариум», «Ундервуд», Андрій Макаревич та багато інших.