Волинський Народний хор

Волинський Народний хор

21 жовтня о 17:00 в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка — концерт «Гарний Козак, Гарний» від Державного академічного Волинського народного хору: самобутність багатої української культури у всьому своєму різнобарв’ї!

Державний академічний Волинський народний хор запрошує вас на свято української культури. Концерт «Гарний Козак, Гарний» — це народна пісня, танок та оркестр, сплетені у барвистий вінок вокально-хореографічних композицій та етнографічних картин. А артистичний склад налічує близько 80 чоловік!

За роки існування Волинський народний хор провів більше 3500 концертів, з великим успіхом гастролюючи як в Україні, так і далеко за її межами. Колективу аплодували найбільші концертні зали Канади та США, Італії, Греції, Польщі, Австрії, Бельгії, Франції, Німеччини та багатьох інших країн Європи.

Ви будете здивовані, наскільки запальною та захопливою є українські пісня та танок. Вас зсередини переповнятиме страшенна гордість за рідну країну! Адже настільки багата, різнобарвна культура свідчить про глибину та величність народу.

Концерт «Гарний Козак, Гарний» залишить у захваті як дорослих, так і діточок. Професійність Волинського народного хору, особливий підхід до програми та художній смак керівника, справжня любов до своєї справи та рідної культури — усе це в поєднанні стає запорукою майстерного втілення найкращих аспектів рідної культури.

Відвідування таких подій сприяють зростанню патріотизму, української свідомості, духовному зростанню Українця як особистості! За бажанням, можна долучитися до українського свята, вдягнувши вишиванку. Майбутнє України — у збереженні традицій та шануванні історії. Пишаймося ними!

В концертній програмі беруть участь: Артисти хору та балету у супроводі оркестру.

Художній керівник: Олександр Стадник.