Barahta та Біла Вежа

Barahta та Біла Вежа

12 липня в Києві вперше відбудеться великий спільний концерт українських рок-гуртів — «Barahta» та «Біла Вежа».
Два гурти — один концерт! Довго чекали та дочекались! Таке просто неможливо пропустити!
12 липня в столичному клубі «Doker Pub» вперше відбудеться повноформатний концерт двох рок-гуртів — Біла Вежа та Barahta. Багато рок-н-ролу не буває, а музика — це найкращий подарунок літом, коли хочеться відриватися на повну!
Протягом двогодинного концерту прихильників чекатиме вибухове шоу справжнього українського року, тисячі секунд скаженого драйву, кілометри рядків, найсміливіші експромти — подвійний драйв!
Зі сцени лунатимуть тільки найкращі пісні та без сюрпризів не обійдеться також.
Українська рок музика починає виходити з тіні сумнівів і пережитків стереотипів. Якість, професійність та жива енергія виступів — це не тільки слова для команд, що 12 липня вийдуть на одну сцену. (ссилка на карабас)
З кожним концертом, вони доводять, що українська рок-музика стрімко набирає оберти, має високий рівень і нам є чим пишатися.
Музика Barahta — це глибина і повний відрив. Чого тільки варті їх пісні -«Скажи мені», «Вже нема». Barahta грають разом три роки і перший їх виступ розпочався на великій сцені «Євромайдану». Заспівавши «Давай вставай», пісня стала неофіційним гімном революції гідності, а гурт завоював любов прихильників. На рахунку музикантів постійні виступи на головних сценах фестивалей України, на головних площах міст, участь у телевізійному проекті «Х-фактор 6», «Мамахохоталашоу». Нещодавно гурт презентував відвертий кліп з позначкою (18) — «НЕ СПИ», що відкрив гурт з провокаційного боку. Новий сингл «ХВИЛЯ» — обов’язково залунає наживо на концерті.
Біла Вежа — це 5 музикантів. За час свого існування гурт випустив 3 альбоми та відзняв 6 відеокліпів. Останній альбом «Бути Вільним» було презентовано восени 2016 року. Сингли з альбому «Бути Вільним» знаходяться у постійній ротації на найбільших радіостанціях України, а нові кліпи можна побачити на М2 та інших музичних каналах України. У творчому здобутку гурту — виступ у якості суппорту легендарного гурту «Uriah Heep», виступ на НСК «Олімпійський» на підтримку українських футболістів, а також участь у 6-му сезоні «Х-Фактор», в якому Біла Вежа увійшла у Топ-5 кращих виконавців.

«Відрив, танці, багато року і обов’язково — крутий двіж!» — такий прогноз в столиці на 12 липня.

Приходь, щоб стати свідком незабутнього рок концерту!