Наталка Карпа

Наталка Карпа

В перші дні літа Наталка Карпа виступить в київському Event Hall FREEDOM з новою сольною програмою "Сонцезалежна".

9 червня співачка з ароматом сонця презентує концертне шоу з кращими літніми хітами в стилях house та deep house, ліричними композиціями, а також представить гарячі музичні прем'єри. Разом з Наталкою Карпою на сцену цього вечора вийдуть зіркові гості - Світлана Тарабарова, проект Bakun та Special guest, з яким співачка готує дуетний виступ. Також відбудеться презентація та розіграш серед глядачів літніх парфумованих наборів із нової колекції Soncezalezhna by Karpa.

Наталка Карпа - одна з найяскравіших співачок - представниць нової української музики. Її зовнішність та форми нагадують латиноамериканських дів, та артистка - корінна львів'янка і походить з родини музикантів. В її активі 4 студійні альбоми та понад 20 відеокліпів.

Візитна картка Наталки – пісня "Калина", яка на Youtube вже зібрала понад 5 млн. переглядів. Свого часу саме цей трек приніс співачці контракт з європейським лейблом та більш як річний тур країнами Східної та частково Західної Європи. За плечима Наталки Карпи також один з найбільших турів українською діаспорою серед українських поп-виконавців. Співачка проїхала з концертами найбільшими містами Бразилії та Парагваю.

Найновіші релізи Наталки Карпи - пісні "Літо Літо ", "Сонцезалежна" , "Плюс один" - це якісна українська танцювальна музика, яка продовжує стилістику треків "Калина" та "Час-пісок". Проте вона вже встигла стати знаковою частиною творчого життя співачки.

Після успішного релізу треку "Сонцезалежна" Наталка Карпа отримала пропозицію створити власну лінійку косметики та парфумів від міжнародного бренду UNICE (попередня назва Farmasi). Співачка сама брала участь в розробці аромату. В результаті у 2016 році під брендом Soncezalezhna by Karpa було продано понад 15 тисяч косметичних парфумованих наборів. Тому для літнього сезону 2017 року лінійку розширили. Нові парфуми співачка Наталка Карпа презентує під час концерту 9 червня в Event Hall FREEDOM.