Фильм

Фильм "Пролетая над гнездом кукушки" Киноклуб

Кінотеатр «Кінопанорама»
та ГО Центр підтримки молоді та творчої ініціативи
«Наука, техніка і культура», представляють
проект — кіноклуб Блоу АП.

Серйозне кіно потрібно дивитися усвідомлено, розуміючи природу символів, знаків і образів. Саме з цієї науково пізнавальною та просвітницькою метою і створений наш кіноклуб. Показуючи кіношедеври, перевірені часом, що увійшли в класику світового кіно, запрошуючи експертів з різних областей мистецтва, організатори кіноклубу демонструють історію світового кінематографа, його досягнення, взаємозв’язок образів і кінотекстів, вплив на наступні кінороботи.
Після показу — дискусія за участю постійного ведучого кіноклубу Олександра Гусєва (кінокритик, член НСК України, член ФІПРЕССІ), постійної ведучої Катерини Макаревич (журналіст журналу Фокус, філософ) та медійного гостя

«Пролітаючи над гніздом зозулі» Режисер: Мілош Форман, 1975,
в ролях: Джек Ніколсон, Луїза Флетчер, Денні де Віто, Уїльям Редфілд — 5 головних премій Оскар В надії уникнути тюремного ув’язнення, Рендл Патрік Макмерфі імітує божевілля та потрапляє в психіатричну клініку, де майже повновладним господарем є жорстокосерда сестра Ретчед. Макмерфі дивується тому, що інші пацієнти змирилися з існуючим станом речей, а деякі — навіть свідомо прийшли в лікарню, ховаючись від страшного зовнішнього світу. І вирішується на бунт. Наодинці….
30 квітня початок о 16.00