Filo Machado

Filo Machado

8 квітня «Сезон джазового вокалу» від Міжнародного Джазового Абонемента закінчиться запальними ритмами Бразилії!

Найяскравіший сучасний виконавець бразильського джазу Філо Машадо (Filo Machado) перенесе київську публіку на знамениті пляжі Ріо-де-Жанейро. Концерт «Весняна босанова» відбудеться в ексклюзивному столичному клубі Bel'Etage (Шота Руставелі, 16А), де цього року вже встигли з аншлагами виступити такі зірки, як Джонні О'Ніл і Кевін Махогані.

Філо Машадо - один з найпопулярніших і найекспресивніших виконавців босанови в світі (бразильська музика, яка об'єднала джаз з байау, самбою та іншими місцевим ритмами). Музикант здавна відомий як фахівець широкого профілю - він унікальний гітарист, композитор і вокаліст, перкусіоніст та аранжувальник.

Протягом більш ніж сорокарічної творчої кар'єри Філо Машадо пощастило працювати з легендарною джазовою вокалісткою Ніною Сімон і виступати в складі знаменитих оркестрів Мішеля Леграна і Поля Моріа. Емоційний співак і гітарист брав участь в фестивалях з Даяною Росс і Реєм Чарльзом, співпрацював з такими зірками, як Джо Хендрікс, Лені Андраде та іншими світовими знаменитостями.

У 2001-му Машадо брав участь у записі всесвітньо відомого ювілейного концерту «40 років босанови», який отримав премію «Греммі» в номінації «Найкращий альбом латинського джазу».

Про свою творчість сам бразильський музикант говорить так:

«Я просто обожнюю цю музику, вона відображає мій внутрішній світ, щастя, яке вдалося висловити словами. Коли слухаєш босанову, виникає неймовірне відчуття повноти життя, єднання з усім живим. Ти і в повітрі, і у воді, і в рослинах, і в душі коханої. Музика, на перший погляд, ненав'язлива, медитативна, тиха і спокійна. На другий - вкрай складна. Її непросто грати через нестабільний ритм, хитромудрі партії гітари і фортепіано. Але босанова по-справжньому захоплює і неймовірно заряджає позитивною енергетикою».