Чоловічий рід, однина

Чоловічий рід, однина

Жан-Жак Брікер, Моріс Ласег

Чоловічий рід, однина, чи не вір очам своїм

Французька любовна комедія на дві дії

Чергова ефектна інтерпретація постановки за мотивами найвідоміших французьких авторів Моріса Ласега і Жан-Жака Брікер у виконанні колективу "Браво" очікує жителів столиці вже 20-го січня. Не просто спектакль - масштабна постанова, що завжди створює в душі глядача атмосферу свята. Це легка іскрометна комедія, зрозуміла всім і улюблена багатьма цінителями театрального мистецтва. Пікантний сюжет і дотепні жарти, море гумору і позитивних емоцій - те, що чекає вас на сцені театру "Браво" цієї зими, і заради чого варто купити квиток на “Мужской род, единственное число”.

Цього разу ви поринете в атмосферу романтичного абсурду, супроводжувану мотивами чуттєвого французького шансону. У центрі сюжету - юнак на ім'я Луї, батько якого - успішний чиновник, а мати - зникла безвісти багато років назад. Сім'я довгий час намагалася розкрити таємницю зникнення жінки, проте жодна спроба не увінчалася успіхом. Але все змінив несподіваний візит таємничого гостя - Френка Хардера, полковника ЗС США ... Вас чекає море несподіваних поворотів і курйозних ситуацій, і однозначно - найбільш зворушливі історії про кохання!

 

 

Bilethouse.com - Афіша Київ. Спектакль Чоловічий рід, однина - Театр Браво. Замовити, купити квитки в театри Києва на сайті онлайн