Іво Бобул

Іво Бобул

Іво Бобул — відомий популяризатор української пісні, співак та композитор, лауреат багатьох фестивалів.
Тернистий шлях співака не був усіяний квітами, але, незважаючи ні на що, він не зрадив ні собі, ні пісні. І пісня віддячила співаку народною любов’ю. Іво Бобул дійсно став Народним Артистом України не тільки за званням, а і за визнанням Народу.
Іво Бобул один із найкращих співаків України. Багато пісень з репертуару Іво Бобула стали народними шлягерами: «Душі криниця» , «Місячне колесо» , «Якщо любиш, кохай» , " На Україну повернусь " , «Скрипаль " , " Одна єдина " та багато інших. Свій творчий шлях Іво Бобул присвятив популяризації української пісні не тільки на теренах рідної країни, а і далеко за її межами. Йому аплодували глядачі понад 20-ти країн світу — Росії, США, Канади, Румунії, Польщі, Німеччини та інші. Власник унікального голосу Іво Бобул має в репертуарі більше 200 пісень, як естрадних, народних та класичних творів народів світу.
Співак продовжує свій творчий шлях концертною діяльністю, розширює репертуар новими піснями та проектами. У заході беруть участь запрошені Народні та Заслужені артисти України. Подаруйте собі вечір неймовірної української пісні та насолодіться високим мистецтвом.