Тарас Петриненко

Тарас Петриненко

17 листопада, о 19.00, на Першій сцені країни відбудетьсядовгоочікуваний концерт легендарного співака, Лауреата Шевченківської премії,  Народного артиста України - Тараса Петриненка!

Тарас Петриненко - це видатна особистість української музичної сцени. Талановитий співак і композитор протягом багатьох десятиліть радує своїми піснями велику кількість прихильників його таланту.

Для всіх шанувальників української пісні, співак, композитор, поет — Тарас Петриненко, разом з народною артисткою України — Тетяною Горобець, презентує нову концертну програму «Сад нерозкручених пісень» у супроводі симфонічного оркестру!

Тарас Петриненко творить справжню музику, непідвладну часу і скороминучій моді. В його піснях не тексти, а поезія, проте навіть у читанні її, подумки одразу співаєш, і лише Тарасовим тембром.  У  концертній програмі під назвою «Сад нерозкручених пісень» звучатимуть пісні, які Ви, можливо, ніколи не чули, а також широко відомі пісні майстра, такі як: «Пісня про пісню», «Любов моя», ну і звичайно «Україна», що перетворилась на своєрідний неофіційний гімн України.  Улюбленець кількох поколінь  подарує глядачам  українські пісні в неповторному живому виконанні  у супроводі своїх музикантів та симфонічного  оркестру.

Приходьте 17 листопада до Національного палацу мистецтв «Україна», щоб отримати насолоду від  виконання пісень справжнього сина українського народу — Тараса Петриненка, який  має потужну харизму,  неповторний голос та ні з ким незрівняну манеру виконання! Українська пісня окрилює, надихає, втішає, торкається найтонших струн душі, коли вона звучить у виконанні української Легенди музичної сцени…