Гидке Каченя

Гидке Каченя

Володимир Сінкевич за Г.-Х. Андерсеном

Лірична казка

Режисер - Михайло Урицький
Художник - Микола Данько
Композитор - Сергій Балакін

У кожного з нас є крила! Кожен з нас здатен на політ! Треба лише нічого не боятися! А головне – вірити в себе! Вистава Київського академічного театру ляльок переконує нас у цьому.
Це відома всім історія про майже чарівне перетворення маленького каченяти, який з самого дитинства був особливим, не таким, як усі,  на прекрасного лебедя, що гордо ширяє у небесній височині.
Потужним образом вистави (не тільки зоровим, але й емоційним) є політ – політ душі. Головна ідея вистави полягає у тому, що кожен з нас народжений для польоту, у кожного є крила – міцні та прекрасні. Наша ціль у житті – зуміти їх розкрити, незважаючи ні на що та ні на кого. Бути сильним духом та красивим душею.
Команду постановників вистави можна сміливо назвати "зірковою": запрошений режисер Михайло Урицький (лауреат найпрестижнішої театральної премії "Київська пектораль-2015" у номінаціях "Краща режисура", "Краща драматична вистава" та "Краща вистава для дітей"), художник-постановник Микола Данько (лауреат "Київська пектораль-2015" у номінації "Краща сценографія").
Для такого складу постановників це вже не перший досвід творчої співпраці. Неодноразово режисер та художник створювали вистави на сценах театрів ляльок не лише України, але й зарубіжжя. Не вперше звертаються вони і до тонкого, майже прозорого від своєї чистоти світу казкаря Андерсена.

Актори:
Карл, гидке Каченя - Вадим Доценко
Мама, Курка - Вікторія Огородня, Галина Гусарова, Лідія Шевченко
Клара, Каченя - Ольга Куць, Хобелія-Забродіна Ліана
Індик, Гусак, Каченя - Євген Огородній, Юрій Фарафонов
Півень, Гусак, Каченя - Роман Молодій, Юрій Хєтчиков
Іспанка, Тітка, Каченя, Курка - Юлія Шевченко
Клара, Каченя - Анжеліка Драпіковська

вистава для дітей від 4-х років
тривалість вистави 50 хв
(вистава українською мовою)

 

Bilethouse.com - Афіша Київ. Вистава для дітей Гидке Каченя. Замовлення, доставка, бронювання квитків Дітям без комісії та сервісного збору. Купити квитки на сайті онлайн