Ми, Майдан

Ми, Майдан

Надія Симчич

Ми Майдан

Режисер-постановник - народна артистка України Ірина Кліщевська
Художник - Світлана Заікіна
Музичне оформлення - Олексій Куций
Відеоряд - Денис Драчевський

П’єса «Ми, Майдан» - переможець конкурсу мережі театрального перекладу «Євродрама» (Париж, Франція) і входить до антології  п'єс "Майдан. До і після". В своєму творі Надія Симчич описує події листопаду 2013 - лютого 2014 років. Автор твору ретельно відбирала свідчення активістів у Facebook, згодом створивши свою п'єсу "Ми, Майдан". У кожного героя п'єси є реальний прототип, з якими драматург підтримує зв'язок й досі.
Надія Симчич -українська письменниця, драматург. За освітою – філолог. Пише прозові (казки, повісті, романи) та драматичні твори для дорослих і дітей. Є також автором багатьох інсценізацій за творами сучасних українських авторів, зокрема Юрія Андруховича. Неодноразово перемагала в загальноукраїнських літературних конкурсах. Зокрема, отримала гран-прі  конкурсу «Золотий лелека» за збірку казок (2008) та гран-прі конкурсу «Коронація слова» за найкращий драматичний твір – «Хата, або Кінець епохи вишневих садів» (2012).

Актори:
заслужена артистка України Наталія Надірадзе,
Анна Артем'єва,
Денис Драчевський,
Олег Лепенець,
Андрій Мороз,
Аліна Проценко,
Владислав Пупков,
Дмитро Соловйов

 

Bilethouse.com - Афіша Київ. Вистава Ми, Майдан. Замовлення, доставка, бронювання квитків в Театри Києва. Купити квитки в театр Колесо онлайн, за допомогою банківської карти