Недотепа із Вертепа

Недотепа із Вертепа

Д. Кошель

Вистава-казка

Режисер-постановник  вистави — з.а. України Олександр Куцик
Художник-постановник — Ярослав Данилів
Музичне оформлення — з.а. України Олександр Куцик
Актори — Наталія Орєшнікова та Микола Карпенко

Що таке Вертеп? Вертеп — це місце, де народився Ісус Христос. Вертепом, також, називається старовинний український народний театр ляльок. А ще, Вертеп — це назва одного мальовничого українського села, в якому мешкають герої вистави «Недотепа із Вертепа» Закарпатського театру ляльок «Бавка». Це бабця Фічкарошка, вчитель Фірса, інспектор Годя, дід Соломон і, нарешті, головний герой, хлопчик Митрик, який шукає відповідь на важливе питання — чи дійсно людина походить від мавпи?
Вистава складається із спогадів дитинства, які викладені як новели-картини і тут дуже цікаво переплітаються здоровий сільский закарпатський прагматизм разом із космічним релігійно-філософським світосприйняттям.
Дуже цікава музика звучить у виставі! Тут звучать як закарпатські народні мелодії, так і твори Еміра Кустуріци та Горана Дреговича.
Вистава «Недотепа із Вертепа» стала своєрідною візитною карткою Закарпатського театру ляльок. Вже на першому фестивалі «Інтерлялька 2004″ вона викликала справжній тріумф і її порівнювали із казками таких митців, як Астрід Ліндгрен та Екзюпері. Вистава отримала 17 вітчизняних та міжнародних нагород.

вистава для дітей від 6-ти років

тривалість вистави 45 хв