Король Дроздобород

Король Дроздобород

Велика сцена

Г. Чеховськи

Музична вистава на 2 дії

Режисер-постановник - Народний артист України, лауреат Премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки Віктор Гирич
Сценічна редакція та переклад - Ірина Грицкова
Художник - Олексій Вакарчук
Композитор - Володимир Бистряков
Балетмейстер - Людмила Котляренко
Виставу веде - Оксана Чала

Живе собі у замку красива, але дуже вередлива принцеса. Сватаються до принцеси поважні представники інших держав. Та принцеса не тільки відмовляє їм, але знаходить в кожному якусь ваду, висміює їх і дає їм образливі призвіська. Та одного разу замок відвідує молодий король, в якому все бездоганно... Але й у ньому принцеса знаходить маленький недолік і прилюдно ображає його. Розгнівавшись, її батько-король дає обіцянку, що видасть заміж свою вередливу доньку за першого, хто зайде у ворота королівського замку.
Подивившись цю музичну виставу, маленькі глядачі обов’язково наспівуватимуть прекрасні мелодії почутих пісень, надовго запам’ятають королівський бал або комічне сватання женихів. Діти із захопленням слідкуватимуть за смішними і повчальними пригодами Принцеси у лісовій хащі чи на міському ринку. Перевірена віками казка навчить дитину людяності, доброті, терпінню, повазі до себе та інших.

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:
Принцеса - Ірина Руденко
Король Дроздобород - Заслужений діяч мистецтв України Максим Михайліченко
Старий король - Олександр Ярема
Камергер - Дмитро Усов
Поет - Костянтин Попудренко
та інші.

Тривалість вистави - 1 година 50 хвилин

Рекомендований вік - з 7 років