Пітер Пен

Пітер Пен

Є. Огородній за Дж. Баррі

Пітер Пен

Вистава-казка

Режисер –з.а.України Л.Попов
Художник – В.Виходцевський
Композитор – Ю.Грицун

Хлопчик на ймення Пітер Пен категорично не бажає ставати дорослим. Йому дуже хочеться зберегти на все життя любов до планети, яка називається Дитинство. І перш за все до гри.
У Пітера є одна особливість, яка відрізняє його від усіх – він вміє літати! Навіть його мати не може зрозуміти , а може й не хоче, цієї особливості сина. І одного разу вона просто зачиняє на ніч вікно, щоб Пітер не мав можливості літати поза межами кімнати. Це так вразило хлопця, що він, зібравши таких-самих однолітків–невдах, тікає на острів Десьтотам, який і стає для маленьких мешканців рідною оселею, проте без звичної для їхнього віку материнської опіки та любові.
Романтична дівчинка Венді, яка живе у світі казок, побачивши літаючого Пітера Пена і дивну фею на ім’я Дінь, не вагаючись летить зі своїми братами і новим другом на Острів. Тут їх чекають цікаві зустрічі із індіанцями, небезпечні пригоди з піратами та підступним капітаном Гаком та багато іншого.

вистава для дітей від 5-х років
тривалість вистави 60 хв

 

 

Bilethouse.com - Афіша Київ. Вистава для дітей Пітер Пен - Київський академічний театр ляльок. Квитки - замовити, купити на сайті онлайн