Симфонический концерт

Симфонический концерт

30 листопада о 19.00 на сцені Національної оперети України — свято симфонічної та вокальної музики у виконанні симфонічного оркестру, хору та провідних солістів театру.

У програму концерту увійдуть симфонічні хіти не тільки зарубіжних, але й українських композиторів, твори яких по праву вважаються перлинами світової музичної класики. Деякі з них прозвучать вперше і стануть для публіки справжнім музичним відкриттям. Також у програмі вечора — інструментальні концерти, увертюри, арії та дуети з опер та оперет.

Оркестр театру покине звичну для себе оркестрову яму і розташується на сцені, як головний діючий персонаж вечора. Наповнена номерами-сюрпризами концертна програма, дивовижної краси декорації і світлові спецефекти перенесуть глядачів у вишуканий, ліричний світ Прекрасного. Адже класичне мистецтво викликає лише гармонійні, світлі почуття, пробуджує чуттєвість і чуйність, духовно збагачує і наповнює піднесеними, глибокими емоціями.

Одна з глядачок торішнього симфонічного концерту залишила відгук: «Я думала, що мене вже ніщо не може настільки вразити! Я практично весь концерт провела зі сльозами захоплення на очах … Це був найкращий концерт, на якому нам з чоловіком доводилося бувати. Будемо дуже раді і вдячні, якщо театр вирішить повторити цей концерт. Ми обов’язково прийдемо самі і наведемо близьких і друзів. Дуже хочеться, щоб і у них теж була можливість насолодитися цією чарівною силою музики ».

Національна оперета поважає і цінує думку кожного глядача. Тому в цьому році публіку знову чекає симфонічний концерт з насиченою, цікавою, оновленою програмою!