Моцарт underground...

Моцарт underground...

Дмитро Шостакович називав Моцарта – молодістю музики, вічним джерелом, яке несе людству радість весняного оновлення та душевної гармонії. А відомий теолог Карл Барт казав, що не знає, чи грають янголи Баха у присутності Бога, та все ж переконаний, що вдома вони грають Моцарта.

«Моцарт Underground…» — це нове бачення творів Вольфґанґа-Амадея Моцарта через втілення його музики у танці. Червоною ниткою крізь всю виставу проходить лінія кохання – вічне почуття, яке вселяє в нас віру у дива і часом штовхає на непередбачувані вчинки. «Моцарт Underground…» — це вистава-балет про жебрака, який закохався у багату дівчину. Чи виявиться кохання сильнішим за соціальну нерівність? Головний балетмейстер Національної оперети України Вадим Прокопенко шукав відповідь на це питання, перекладаючи концерти видатного композитора на мову балету.

«Нове трактування В.-А. Моцарта та сучасне аранжування його творів за час вистави перенесе глядача із барокового часу у сьогодення. Ми не створюємо машину часу. Ми показуємо глядачам, що є речі, у яких немає віку – це мистецтво та кохання», — пояснює хореограф.

Постановка «Моцарт Underground…»  — це оригінальна хореографія зі складними підтримками та прийомами еквілібристики, це неймовірна музика, а також яскраві костюми та декорації.

Постановча група:

Режисер-постановник  – В. Прокопенко
Балетмейстер-постановник – В. Прокопенко
Диригент-постановник – В. Врубльовський
Художник-постановник – О. Білозуб
Художник з костюмів – О. Левченко
Асистенти  балетмейстера – Н. Скуба, А. Гречановська
Диригент — С. Дідок
Аранжування II дії – Б. Решетілов
Світлове оформлення – Р.  Долинич
Звукорежисери – В. Симоненко
Завідувач художньо-постановчою частиною – А. Романов
Помічники режисера – О. Ісаєва, М. Козолуп

Дійові особи та виконавці:

Амелія  — Д.Цигіна, А.Шарабуріна
Лукас — М.Боцок,  Б.Коломієць
Джоанна — Ю.Ільченко, Я.Сазанова
Флоріан — М.Булгаков, С.Мазур
Привид — Д.Вівчарюк, С.Яцук
Соло на роялі —А.Поліщук, А.Лук’яненко

Народ, друзі, подруги, –  артисти балету театру.