Zlata Ognevich

Zlata Ognevich

Злата Огнєвіч у Львові
 
Всеукраїнський тур Злати Огнєвіч під назвою "Чекай" охопить 35 міст рідної країни. 
 
Назва туру доволі символічна, адже кожен з нас кожного дня чекає на щось неймовірне, своєю музикою Злата Огнєвіч доведе кожному слухачу на концертах, що варто чекати і вірити у краще. 
 
В рамках туру "Чекай" прозвучать відомі хіти співачки, які неодноразово ставали лідерами хіт-парадів: "Танцювати", "Doloni", "Запали вогонь", "Солодка кара" та багато інших. Крім того, слухачі почують пісні зі студійного альбому "Грані", а також найбільш відверті пісні - авторські композиції виконавиці, яким не займати красномовності. 
Оскільки Львівський концерт завершує першу частину туру і пройде напередодні новорічної ночі, Злата готує кілька ексклюзивних версій своїх пісень у подарунок глядачам. саме цей концерт буде трохи казковим, адже маленьких див нам завжди не вистачає.  
 
Це буде вже третій концертний тур артистки містами України і тому вона вирішила зробити ставку на те, чого зараз не вистачає - справжність та мінімалізм. Лише за допомогою пісень, музикантів, балету та неймовірних світлових рішень слухач зможе поринути у атмосферу того, чим насправді живе артистка - Музики!
 
 
 

Bilethouse.com -  Концерти у ЛьвовіZlata Ognevich / Злата Огнєвіч - Театр ім. М. Заньковецької. Купити квитки на концерти без сервісного збору за допомогою банківської карти