За п'ять годин до Нового Року

За п'ять годин до Нового Року

Концерт «За п'ять годин до Нового Року» в Києві!

Магія новорічної ночі та феєрверк найкрасивіших світових та українських Новорічних та Різдвяних хітів, улюблені  мелодії з кінофільмів у  концерті «ЗА П'ЯТЬ ГОДИН ДО НОВОГО РОКУ» за участю віртуозних музикантів Національного академічного оркестру народних інструментів під управлінням головного диригента, народного артиста України Віктора Гуцала, традиційно повертається на сцену МЦКМ Жовтневий Палац 31 грудня 2023 року.

Музиканти відтворять кращі європейські та українські традиції святкування Нового року. Цього вечора вони зустрічатимуть вас у святкових костюмах та подарують Вам новорічний настрій. У передчутті добра і здійснення найзаповітніших бажань ми поринемо у світ класичної, популярної, легкої музики, зможемо насолодитися чистотою звучання, вишуканістю композицій і різноманітністю емоцій.

Цей незвичайний передноворічний вечір - повний запальних мелодій - назавжди запам'ятається і стане найкращим новорічним подарунком для ваших рідних і коханих! 

 Ця подія стане приємним початком новорічної ночі, коли чарівна казка оживе у мелодіях НАОНІ. Приходьте до нас з вашими друзями і близькими, і наші виконавці подарують вам свою любов, теплі емоції надії і добра та мир вашим серцям. 

Сьогодні НАОНІ – провідний мистецький колектив України, який за  півстоліття свого існування здійснив близько 5000 виступів в усіх областях України та у понад 50 країнах Європи, Азії і Америки. Оркестр є семиразовим переможцем проекту «Битва оркестрів», учасником Євробачення в Україні, має в репертуарі майже 3000 творів і налічує понад 40 найменувань українських народних інструментів!  

У фойє працює буфет, де можна із шампанським та легкими закусками провести старий рік. 

На цокольному поверсі розташоване укриття, де у разі повітряної тривоги глядачі і артисти чекатимуть її закінчення. Після цього захід буде продовжено! 

Вхід для війсковослужбовців - безкоштовний (за попереднім записом).

Bilethouse.com - Афіша Київ. Новорічний концерт За п'ять годин до Нового Року (За пять часов до Нового Года) - МЦКМ Жовтневий палац. Квитки - замовити, купити на сайті онлайн