За п'ять годин до Нового Року

За п'ять годин до Нового Року

Концерт «За п'ять годин до Нового Року» в Києві!

Феєрверк найкрасивіших композицій Штрауса, Чайковського, Леонтовича, світові Новорічні та Різдвяні хіти 31 грудня в новорічному концерті «За п'ять годин до Нового Року» за участю віртуозних музикантів Національного оркестру народних інструментів (НАОНІ) під управлінням головного диригента, народного артиста України Віктора Гуцала на сцені МЦКМ Жовтневий Палац (19:00).

Блискуча європейська традиція Новорічних концертів була закладена диригентом Клеменс Краус 31 грудня 1939.
Цього вечора Вас зустрінуть: музиканти у святкових костюмах та подарують Вам новорічний настрій.

Цей незвичайний передноворічний вечір повний запальних мелодій, назавжди запам'ятається і стане найкращим новорічним подарунком для ваших рідних і коханих! Ця подія стане приємним початком новорічної ночі, коли чарівна казка оживе в мелодіях НАОНІ. Приходьте до нас з вашими друзями та близькими, і наші виконавці подарують вам свою любов, теплі емоції надії та добра та мир вашим серцям..

Цей незвичайний передноворічний вечір - повний запальних мелодій - назавжди запам'ятається і стане найкращим новорічним подарунком для всіх!

МЦКМ «Жовтневий палац» - найбезпечніший концертний зал Києва. Заходи, які тут проходять передбачають виконання усіх вимог безпеки. Інженерні мережі Палацу дозволяють забезпечити безперебійну подачу електроенергії, води тепла. У фоє працює буфет, де можна із шампанським та легкими закусками провести старий рік. На нижньому поверсі розташоване укриття, де у разі повітряної тривоги глядачі та артисти чекатимуть її закінчення Після цього захід буде продовжено!

Для військовослужбовців вхід вільний, за попереднім записом!

Bilethouse.com - Афіша Київ. Новорічний концерт За п'ять годин до Нового Року (За пять часов до Нового Года) - МЦКМ Жовтневий палац. Квитки - замовити, купити на сайті онлайн