З тими, кого люблю... Ада Роговцева

З тими, кого люблю... Ада Роговцева

З тими, кого люблю... Ада Роговцева

27 жовтня 2021 2019 року у МЦКМ Жовтневий палац відбудиться творча зустріч з Народною актрисою СРСР Адою Роговцевою «З тими кого люблю…»

«З тими, кого люблю» - це творчий вечір Ади Роговцевої за участі тих, кого вона любить і кого люблять глядачі – її колег партнерів по виставах та роботі в кіно, це уривки та монологи з улюблених вистав, це поезія улюблених авторів.

В цей вечір глядачі побачать уривки з вистав «Рожевий міст» Р. Уоллера, «Умовно звільнені» Д.В. Кавеллара, «Кам’яний господар» Лесі Українки, «Хазяйка» М. Гараєвої, «Варшавська мелодія-2» М. Зоріна, «Схоже на щастя» П. Пальмада, «Соломон у спідниці» Л. Уліцької, «Будьте як вдома» Ж.М. Шевре за участі провідних майстрів української сцени Ахтема Сеїтаблаєва, Валерії Чайковської, Анатолія Ященка, Світлани Орліченко, Катерини Степанкової, Влада Нікітюка.
Зучатимуть вірші сучасних авторів: Ліни Костенко, Сергія Жадана, Ольги Перехрест та ін..

Зустрічі з Адою Роговцевою традиційно стають подією, бо за нею стоїть епоха — поетичності в кіно, і в театрі. Вона однаково прекрасна, як у драматичних, так і у комедійних постановках. Творчі вечори з Адою Миколаївною Роговцевою насичені тонким гумором, сокровенними історіями, дружбою та вірою, вони потрапляють просто в серце. Це унікальна можливість доторкнутися до високого мистецтва.

Перед початком глаядачів чекає музичний сюрприз у Круглому залі Жовтневого палацу

Тривалість дійства: 1 год 50 хв (без антракту).
Вечір іде українською та російською мовами.

 

 

Bilethouse.comАфиша Киев. Ада Роговцева. С теми, кого люблю. Творческая встреча. Заказ, доставка, бронирование билетов на концерты в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн