Yuna 2020

Yuna 2020

24 березня 2020 р. Національний плац мистецтв "Україна"

Дев'ята церемонія Національної музичної премії YUNA 2020

Церемонія вручення підведе підсумки розвитку української музики за рік і визначить кращих артистів в 13 номінаціях

Із історії

Назва премії склалася з чотирьох слів: YUNAце Yearly Ukrainian National Award, тобто щорічна українська національна нагорода.
Із самого початку до цього дня YUNA є єдиною музичною премію в Україні національного масштабу. Це високе звання обґрунтовується тим, що до відбору у більшості номінацій беруться саме ті артисти, що мають ротації протягом звітного року на радіостанціях та телеканалах з національним покриттям.
Наступним кроком було створити журі, яке мало б дійсно експертну вагу. Тому до нього увійшли ті, для кого українська музика – це повсякденне життя, робота та натхнення. Радіоведучі, програмні директори FM-станцій, журналісти різних видань… Кожного року склад журі YUNA змінюється та вдосконалюється.

27 жовтня 2011 року можна вважати датою народження YUNA. Саме у цей день Мохаммад Захур та Павло Шилько зібрали прес-конференцію, де заявили про створення премії.

8 лютого 2012 року у київському Палаці «Україна» відбулася перша в історії церемонія YUNA.

 

 

Bilethouse.com - Афиша Киев. Национальная музыкальная премия Yuna 2020 - Дворец Украина. Заказ, доставка, бронирование билетов на Концерты в Киеве