Winterra. Легенда казкового краю

Winterra. Легенда казкового краю

Твоя яскрава новорічна пригода починаєтся з 12 грудня 2019 р. тут, в Києві, в Концерт-холі на ВДНГ 

Winterra. Легенда казкового краю

Легендарне зимове шоу від творців «Вартові Мрій» та «Дім Таємничих пригод» Костянтина Томільченко та Олександра Братковського знову збере разом тисячі родин, щоб нагадати нам про найважливіше: про сім'ю, любов, турботу і магію, яка об’єднує дорослих та дітей. Тут реальність і фантазія розчиняться, щоб знову відчути себе маленькою дитиною, яка вірить у новорічне диво, фантазує і дивується.

Нові артисти, нові номери, нові сюжетні зміни! Але незмінними залишаться святкова атмосфера та новорічна історія, близька кожному.

Winterra. Легенда казкового краю - це історія про захоплюючі пригоди хлопчика, який напередодні Нового року намагається врятувати свого молодшого брата із крижаного королівства Winterra. Цей чарівний край завжди існував завдяки дитячим мріям та їхній вірі в чудеса. Але з часом все змінилось, діти перестали вірити у магію та чудо, і край став холодним та крижаним. Потрапити в казковий світ зможе лише той, хто зберіг у глибині душі віру в чудо.

Авторська музика вд Юрія-Юркеша Юрченко

Всі трюки виконуються без страховки, а всі вокальні номери звучать на живо!

Стань частиною легенди казкового краю Winterra!

Дітям до 5 років, без надання окремого місця для сидіння, вхід на захід у супроводі батьків безкоштовний.

Увага!

У цьому році змінилось розташування входу до Концерт-Холу. Тепер він став ще зручнішим: для гостей, що прибули до нас на авто, є вхід зі сторони парковки біля павільйону № 9, а для тих, хто заходитиме з центрального входу ВДНГ, є вхід зі сторони цетральної алеї. 

 

Звертаємо Вашу увагу, що квитки на цей захід продаються з сервісним збором

 


Bilethouse.com - Новогоднее шоу на ВДНХ Winterra. Легенда сказочного края. Заказ, доставка, бронирование билетов на Новогодние представления 2020 для детей в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн