W&W

W&W

17 серпня в клубі Ibiza - відомий голандський дует W&W. Гряде грандіозна танцювальна вечірка під керуванням крутих діджеїв. Приходь!

В Одесу музиканти примчать прямо зі сцени австрійського музичного фестивалю і привезуть море яскравих вражень, якими захочуть поділитися з доброзичливою українською публікою. Напевно хлопці відіграють головні треки в своїй історії і вгамують вашу спрагу до потужних новинок!

W&W - ще молоді (за мірками EDM-культури, та й за всіма мірками!), А вже числяться в списку героїв молоді та королів клубної тусовки. Варду і Виллему немає рівних в таких жанрах як trance, techno, house, progressive house. Вибухові баси і жваві ритми роблять творчість дуету впізнаваною.

Кар'єру W & W зробили воістину стрімку. Почасти цьому сприяла увага Арміна ван Бюрена, який допоміг талановитим хлопцям з просуванням. Вард і Віллем встигли потрапити до двадцятки міжнародного чарту кращих діджеїв, запустити власний лейбл і радіошоу.

Армія шанувальників дуету W&W збільшується шаленими темпами.  Bilethouse.com - Афіша Києва. W&W. Замовлення, доставка, бронювання квитків без сервісного збору