Чарівний вечір з класикою

Чарівний вечір з класикою

Чарівний вечір з класикою

Диригент – Валерій Матюхін
Музика - Національний ансамбль солістів «Київська камерата»
Водний живопис – Ангеліна Золота

Запрошуємо вас на найромантичнішу програму, в якій прозвучать твори видатних композиторів: Штрауса, Чайковського, Гріга та багатьох інших.
Оцінити красу звукових образів класичної музики допоможе Національний ансамбль солістів «Київська камерата» під керуванням лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, народного артиста України Валерія Олександровича Матюхіна, - один з найвідоміших і високопрофесійних камерних оркестрів в Україні, провідний виконавець камерної музики різних стилів, жанрів і напрямків.
Чарівним доповненням музичного вечора стане художня водна анімація у виконанні Ангеліни Золотої! Унікальна техніка Ебру — це древнє мистецтво живопису по воді.
Мозаїка танцюючих фарб здивує навіть самого вибагливого глядача! Яскрава атмосфера кольору і чаруючі водні візерунки подарують вам незабутню палітру відчуттів. На ваших очах оживуть справжні музичні картини Любові у Співтворчості з водою!

Пориньте в чарівний світ музики і водної стихії!

 

 

Bilehouse.com - Афиша КиевВолшебный вечер с классикой - Концертный зал Дом Архитектора. Заказ, доставка, бесплатное бронирование билетов на концерты в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн