Viva la Mamma

Viva la Mamma

Г. Доніцетті

Viva la Mamma (Нехай живе мама!), або Театральні порядки та безпорядки

Комічна опера на 2 дії

Лібрето Доменіко Джілардоні

Комічна опера, яка розкриває перед глядачем театральні перипетії та справжнє буремне життя за лаштунками. «VIVA LA MAMMA» –  це «театр в театрі».  Вистава наглядно демонструє вічні конфлікти між композитором та поетом, між постановчим складом та акторами.

 Як висловлюється режисер-постановник Віталій Пальчиков: «Музика Гаетано Доніцетті – це  «феєрверк мелодій»».

В опері дуже динамічно розвивається сюжет. Герої вистави спочатку діють доволі злагоджено, але поступово особисті інтереси кожного призводять до серії, здавалося б, нездоланних протиріч. Вистава на грані зриву! Головна героїня – Агата, мама однієї зі співачок, вимагає головну роль для своєї доньки Луїджії, але цьому протистоїть примадонна, чим вносить ще більшу загостреність у конфліктну ситуацію. Але в решті-решт саме мама Агата заходить вихід із безвихідної ситуації, в якій опинилася вся трупа театру.

Дійство супроводжується безліччю комічних та курйозних моментів. Інтриги, протиріччя, суперництво, гумор, одним словом «театр навиворіт»

 

 

Bilethouse.com - Афіша КиївViva la Mamma - Київська опера (Театр опери та балету для дітей та юнацтва). Квитки - замовити, купити на сайті онлайн