Virsky. Легендарне шоу

Virsky. Легендарне шоу

Virsky - “Легендарне шоу” у Києві!

Кращі та улюблені номери в одному концерті!

5 грудня у Палаці “Україна”, гордість України – Національний заслужений академічний ансамбль танцю імені Павла Вірського виступить у Києві, щоб продемонструвати вам свою майстерність та подарувати естетичне задоволення, яке несе лише справжнє мистецтво!

На вас чекає уся сила та майстерність українських народних танців! Національний заслужений академічний ансамбль танцю імені Павла Вірського існує вже 80 років! Його художній керівник та генеральний директор - Герой України, народний артист Мирослав Вантух. За цей час артисти ансамблю прославили українські народні танці на цілий світ. Тепер настав час підкорювати майбутнє і йти на зустріч сучасним тенденціям.

Артистизм кожного учасника, неймовірна запальна українська енергетика, яскраві національні костюми, колорит, виразні рухи, а також віртуозність, майстерність і оригінальна інтерпретація народних стилів – по праву приєднують Вірського до числа кращих колективів світу!

Не пропустіть! 5 грудня 2021 року у Палаці “Україна”

 

 

Bilethouse.com - Афиша КиевVirsky. Легендарное шоу - Национальный дворец искусств "Украина". Заказ, доставка, бронирование билетов на концерты в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн