Вечер премьер с Катериной Осадчей

Вечер премьер с Катериной Осадчей

Шановні глядачі!

У зв’язку з обмежувальними профілактичними заходами та постановою Уряду №211 від 11.03.2020 року "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19" вирішено ввести обмеження на проведення массових заходів.
За порушення обмежувальних заходів, введених в Києві в зв`язку з короновірусом, передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

У звязку з викладенним, повідомляємо, що захід Rock Symphony  перенесенний на інші дати.

Квитки придбані на захід, що переноситься є чинними, та такими, що не потребує обміну.

У зв’язку з тим, що зміна дати проведення заходу відбулася внаслідок обмежень, прийнятих Урядом та сталася не з вини організатора заходу, грошові кошти, сплачені за квитки поверненню не підлягають.

Придбані раніше квитки дійсні

  • 29 березня - перенесено на 16 вересня
  • 30 березня - перенесено на 17 вересня

Заздалегідь вдячні за розуміння і бажаємо всім міцного здоров'я!

 

Вечер премьер с Катериной Осадчей в Киеве

16 и 17 сентября Екатерина Осадчая приглашает в Дворец Украина на грандиозное светское свидание, которое состоится во Дворце «Украина». Феерическое музыкальное шоу «Вечер премьер» от создателей «Светской жизни» уже стало доброй традицией и самым ожидаемым событием в шоу-бизнесе.

Услышьте первыми звездные премьеры, обреченые стать хитами 2020 года! Музыкальные сюрпризы и имена участников шоу, а также хед-лайнер будут раскрываться ближе к событию.

 

 

Bilethouse.com - Афиша Киев.  Шоу Вечер премьер с Катериной Осадчей (Вечір прем'єр з Катериною Осадчою) - Дворец Украина. Заказ, доставка, бронирование билетов на Концерты в Киеве без сервисного сбора. Купить билеты на сайте онлайн