Василь Зінкевич

Василь Зінкевич

Василь Зінкевич в Києві з концертом "Скрипка грає"

3 жовтня 2021 року у Палаці «Україна» відбудеться концерт Василя Зінкевича за участі скрипаля-віртуоза Василя Попадюка з Канади та автора-виконавиці Kristina V, яка вже підкорила своїм співом українську діаспору в США.

Василь Зінкевич — один з виконавців легендарної пісні «Червона рута», яка стала однією з найбільш відомих українських композицій. Цю пісню на музику Володимира Івасюка співак виконав разом з Назарієм Яремчуком і відтоді вона почала свій шлях світом Василь Зінкевич знявся у багатьох музичних фільмах і присвятив понад 50 років свого життя творчої діяльності. У тому числі — у складі легендарного ансамблю «Смерічка».
Концерт «Скрипка грає»

Василь Попадюк — всесвітньо відомий скрипаль, який прославив Україну не тільки в Канаді, а й в усьому світі. Він неодноразово співпрацював зі світовими зірками та грав у найкращих залах. Недарма за його талант артиста назвали «Українським Паганіні».
І звичайно, яка українська пісня може бути без жіночого голосу? Прикрасою цього вечора стане мелодійна і талановита Kristina V!

 

 

Bilethouse.com - Афиша КиевВасилий Зинкевич - Дворец Украина. Заказ, доставка, бронирование билетов на концерты в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн