Василь Попадюк. Феєричне закриття сезону

Василь Попадюк. Феєричне закриття сезону

Не пропусти!

Яскраве закриття сезону Bakkara River Party!

Василь Попадюк Феєричне закриття сезону

23 вересня! Потужне шоу-перформанс від легендарного скрипаля Василя Попадюка та Papa Duke Band! Приходь насолодитися музикою від зірки світового рівня і провести останній вечір на воді сезону 2021!

Цього року столицю сколихнув новий формат концертів на воді - Bakkara River Party! 4 насичених місяці, понад 40 заходів і більш ніж 15 тисяч задоволених глядачів!

Останній концерт повинен стати феєрверком, тому ми запросили неймовірного Василя Попадюка!

Його талантом захоплюються перші особи іноземних держав, дипломати і бізнесмени, багаті й знамениті, досвідчені музиканти, колеги і нові слухачі. В Іспанії його називають «живим нервом», «маестро - скрипка», в Америці «золота скрипка», а в Канаді «сучасним Паганіні». Ним захоплюється і пишається українська діаспора американського континенту.

Його сьогоднішній репертуар і стиль виконання називають World Musiс. Цінуючи класику, Василь найбільше любить національну музику, зокрема гуцульську. В ювілейному альбомі вокаліста «Deep Purple» Ian Gillan грає скрипка світового віртуоза Василя Попадюка.

 

 

Bilethouse.com - Афиша КиевВасилий Попадюк. Феерическое закрытие сезона - Bakkara Hotel (Баккара Отель). Заказ, доставка, бронирование билетов на Концерты в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн