Варшавська мелодія 2

Варшавська мелодія 2

Театральна фантазія Ігоря Афанасьєва за п'єсою Леоніда Зоріна

Варшавська мелодія 2

Яскравий і оригінальний спектакль є продовженням захоплюючої історії, описаної в «Варшавської мелодії».
Леоніду Зорину вдалося створити чуттєву і душевну постановку, де головна героїня Геля є втіленням кращих жіночих якостей. Варто відзначити, що Ада Роговцева незмінно виконувала роль Гелі протягом більше двадцяти років, багато разів радуючи глядачів Київського театру імені Лесі Українки. Це не просто популярна постановка, яка користується приголомшуючим попитом. Вона стала справжньою знаковою подією для багатьох поколінь в культурно-соціальному житті країни.

Легендарний спектакль знову йде на сценах багатьох театрів завдяки тому, що драматург Ігор Афанасьєв продовжив його життя. Всіма улюблена історія набула нові повороти, а головних героїв чекають несподівані зустрічі і події.
Глядачі стануть свідками акторської гри і прекрасної драматургії, що дозволить донести всю гаму емоцій і переживань до серця кожного. Постановка майстерно поєднує в собі уривки зі старої п'єси, які переплітаються з новими епізодами, написаними режисером Ігорем Афанасьєвим.

Любов Гелі, польської співачки, і Віктора, російського винороба була зруйнована указом Сталіна 1947 року. Життя і кар'єра забрали Гелю в Америку, звідки вона приїжджає в «перебудовану» Москву 1987 року.
Зустріч з незнайомцем, який нагадав їй Віктора, змушує знову пережити щасливі і трагічні миті її молодості.

ГЕЛЯ в 1987 році - Народна артистка СРСР. Народна артистка України АДА РОГОВЦЕВА
ГЕЛЯ в 1947 році - КАТЕРИНА СТЕПАНКОВА
ВІКТОР - заслужений артист Автономної Республіки Крим Ахтем Сеітаблаєв
ЖЕНЯ - Заслужений артист України Володимир Задніпровський
ДИРИГЕНТ - Народний артист України Анатолій Ященко

Тривалість вистави без антракту - 1 год 50 хвилин

Особливий музичний подарунок глядачам вистави до Дня закоханих:
Перед початком вистави о 18-00 у Круглій залі Жовтневого палацу відбудеться концерт Окрестру народних інструментів за участю Народного артиста України Олександра Василенка.
Приходьте раніше!!!

 Bilethouse.com - Афиша Киев. Варшавская мелодия 2 (Варшавська мелодія 2). Заказ, доставка, бронирование билетов в Театры Киева. Купить билеты на сайте онлайн с помощью банковской карты