Усі найкращі речі

Усі найкращі речі

Усі найкращі речі

Автор — Дункан Макмілан
Режисура, простір, звукове рішення та адаптація тексту — Тамара Трунова

Жанр: моновистава

Актриса: Олеся Жураківська

Отже, моновистава. Головна режисерка нашого театру, Тамара Трунова, поставила собі цікаву, вкрай складну задачу. А хтось скаже — черговий виклик. Головну роль, єдину роль на сцені, виконує провідна акторка нашого театру — Олеся Жураківська. І для Тамари, і для Олесі це перша моновистава в їх творчому житті.

В основі вистави лежить п’єса «Every brilliant thing» Дункана Макміллана, сучасного англійського драматурга та режисера, добре відомого в Європі. Цікаво, що Макміллан створював її разом із своїм товаршем, британским коміком Джоном Донахью, який опрацював цей текст у звичному для себе жанрі стендапу і мав шалений успіх.

А що ж ми побачимо на Малій сцені? Як цю зворушливу, динамічну і, не дивлячись на тематику, вкрай комічну сторію, розповість така талановита, глибока, несподівана акторка, як Олеся Жураківська і одна з найкращих сучасних театральних режисерок України Тамара Трунова?

Мова вистави - українська

Тривалість - 1 год. 30 хв. без антракту

Додаткова інформація - 12+

 

 

Bilethouse.com - Афиша Киев. Спектакль Все лучшие вещи - Театр драмы и комедии на Левом берегу. Заказ, доставка, бронирование билетов в Театры Киева. Купить билеты на сайте онлайн