Триб'ют-шоу «Adriano Celentano». Соліст - Adolfo Sebastiani

Триб'ют-шоу «Adriano Celentano». Соліст - Adolfo Sebastiani

Краще світове триб'ют-шоу "Adriano Celentano" by Adolfo Sebastiani знову в Києві!

24 січня в культурному центрі «FREEDOM» відбудеться концерт, присвячений легендарному італійцю Адріано Челентано у виконанні офіційного двійника артиста Адольфо Себастьяні та гурту «Lui e gliamici delRe».

Уже понад 10 років легендарний італієць Адріано Челентано не виїжджає з гастролями за межі Італії. Але відчути на собі магічну енергетику і отримати задоволення від улюблених пісень можна на офіційному триб'ют-шоу Адріано Челентано за участю музикантів великого маестро! Незважаючи на те, що пародій і спроб стати схожими було багато, тільки один артист зміг зробити це віртуозно - Адольфо Себастьяні.

У програмі - всі хіти великого маестро. На сцену вийдуть учасники гурту «Lui e gliamici delRe», який визнано кращим триб'ют-гуртом Адріано Челентано в світі. Публіку підкорить дивовижна схожість соліста Адольфо Себастьяні з приголомшливим Адріано Челентано.

Легенда італійського кіно і музики, побувавши на одному з виступів Lui e gliamici delRe, сказав: «Є відчуття, що тепер нас двоє!».

 

 

Bilethouse.com - Афиша Киев.  Трибьют-шоу «Adriano Celentano». Солист - Adolfo Sebastiani - Freedom Hall. Заказ, доставка, бронирование билетов на Концерты в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн