Точка G – Generation of improv

Точка G – Generation of improv

Популярне комедійне імпровізаційне шоу «Точка G – Generation of improv!» – це комедія, яка створюватиметься на ваших очах із ваших фантазій, де талановиті й харизматичні актори подарують заразливий сміх і яскраві емоції!

Кожне шоу «Точка G» супроводжують аншлаги. Кияни «підсіли» на можливість самим творити шоу. Всі ситуації й персонажів придумують глядачі, а актори створюють смішні історії у них на очах. Глядачі, які відчувають у собі творчий запал, можуть вийти на сцену і стати частиною імпровізаційного шедевра. Такі відчуття неможливо отримати більше ніде!

Творець і ведучий шоу – Юрій Кляцкін. Протягом 15 років він був актором, режисером і педагогом театру-студії імпровізації «Чорний квадрат». Створив перше в Україні імпровізаційне шоу «Сексуальне чтиво», яке всі 4 роки існування збирало аншлаги. Потім він створив першу в Україні Школу комедійної імпровізації (Школа імпровізації Юрія Кляцкіна). А тепер увесь цей досвід він поєднав у шоу «Точка G – Generation of improv»: відточені десятиліттями традиції американських імпрув-шоу і 4-річний досвід адаптації цього жанру в Україні.

На концертах, виставах і стендапах ти просто глядач, а на шоу «Точка G – Generation of improv» ти можеш не тільки дивитися, а й повністю впливати на все, що відбувається, створюючи свою унікальну комедію.

IMPROV – найпопулярніший формат вечірніх розваг у США – тепер доступний і тобі.Bilethouse.com -  Афіша Київ. Точка G – Generation of improv - Freedom Hall (Фрідом Хол). Замовлення, доставка, бронювання квитків на концерти в Києві. Купити квитки на сайті онлайн