The Comet Is Coming

The Comet Is Coming

Британська Рада та HMG представляють один із найбільш динамічних колективів Лондона, який заворожує слухачів у всьому світі, об’єднуючи елементи фанку, джазу, електроніки та психоделічного року. Зустрічайте The Comet is Coming 8 лютого у київському концертному залі Caribbean Club.

The Comet is Coming — це комета, що нищить усі ілюзії. Вона декларує нову реальність, сприйняття, рівень усвідомлення та вміння співіснувати. Це музична експресія, викувана в умовах абсолютної таємничості. Це подолання страху, прийняття хаосу, периферійне бачення того, що ми, здається, викликали вогонь.

The Comet is Coming — це саундтрек до вигаданого апокаліпсису. Які звуки виживуть унаслідок глобальної звукової катастрофи? Хто поведе вцілілих до нових звукових світів? Хто окреслить новий рубіж?

У 2013 році, десь на складі в Лондоні відбулася зустріч трьох музичних космонавтів. Вони об’єднали свою енергію заради створення судна, що могло б відправити у космос будь-яку вечірку. Разом вони проклали шлях, керуючись розшифрованою мовою Sun Ra, Френка Заппи, Джимі Гендрікса та підрозділу звукових ефектів Бі-Бі-Сі BBC Radiophonic Workshops, який, власне, і дав назву гурту.

Кінець світу настав, сцена — це космічний корабель, мікрофон — це прискорювач. Готуйтеся зустрітися з кометою The Comet is Coming.

  • King Shabaka — саксофон
  • Danalogue — клавішні
  • Betamax — ударні

«Заряджена космічними силами Sun Ra Arkestra, комета летить. Готуйтеся до зіткнення», The Guardian

«Якби міжгалактичний мандрівник Sun Ra опинився в Кельні у 1971, він цілком міг би записати такий альбом, як цей», MOJO

«The Comet Is Coming — це втілення зоряної психоделії у її найпершій мандрівці, що прикрашає космічні синтезатори пружними рифами саксофона, які, поступово прискорюючись, стрімко падають у чорну, як ніч, прірву», Time Out, New York.

Selector Live — серія концертів, організованих Британською Радою у партнерстві з локальними музичними агентствами на підтримку радіошоу про нову британську музику The Selector. Гостями Selector Live у різні роки ставали British Sea Power, Young Fathers, Slaves, Ghostpoet, Everything Everything, Max Cooper, Benjamin Clementine та інші. Українською мовою шоу виходить щовівторка на Радіо Аристократи.

Інформаційні партнери: Радіо Аристократи, онлайн-портал про музику Comma.


Bilethouse.com - Афіша Київ. The Comet Is Coming в клубі Caribbean Club. Замовлення, доставка, бронювання квитків на Концерти в Києві . Квиток онлайн