Танцювальні мандри

Танцювальні мандри

Танцювальні мандри

Звітний концерт Студії класичного та характерного танців В. Д’якова

Тривалість концерту – 2 год

Виконавці:
Учениці Студії класичного та характерного танців для дорослих

У програмі:
Танці народів світу, фрагменти з класичних та сучасних балетів, оригінальні хореографічні композиції

Про концерт
Подорожуйте разом з нами у світ танцю на концерті «Танцювальні мандри». Це подорож по різноманіттю мистецтва хореографії, де кожен номер – окрема історія, що розкриває перед вами весь спектр емоцій та вишуканості цього мистецтва. Це мандри, де ніжні німфи легко затанцюють, наче граючись з хмаринками, де пристрасні іспанки з ритмічним вогнем в очах підбадьорюють своїми виразними рухами, а веселі цигани водять свої запальні гуляння. На кожному кроці цієї мандрівки зустрінеться безліч грайливих і цікавих персонажів, які створюють особливу атмосферу та заворожують своїми рухами.

Цей звітний концерт, присвячений 19-річчю Студії класичного та характерного танців «Hobby Dance» під керівництвом заслуженого артиста України Валерія Д’якова.

Детальніше про Студію класичного та характерного танців Hobby Dance Hobby Dance – Студія класичного та характерного танців, заснована Валерієм Д’яковим.
Валерій Д’яков – заслужений артист України, в минулому соліст Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського, а нині – керівник та викладач студії, а також Київського хореографічного коледжу «Кияночка». Студія приймає учениць з 2005 року і багато з них залишаються її відданими прихильниками до сьогодні, а для деяких це стало початком нового життя, у якому вони змогли знайти своє покликання та перетворити хобі на професію. За цей час проведено десятки відкритих та контрольних уроків, а також поставлено 5 повноцінних концертних програм на сцені Київської опери (Київського муніципального академічного театру опери і балету), що підкреслюють високу майстерність учениць та педагога.

Використовується фонограма

 

 

Bilethouse.com - Афіша Київ. Концерт Танцювальні мандри - Київська опера (Театр опери та балету для дітей та юнацтва). Квитки - замовити, купити на сайті онлайн