T-Fest 16+

T-Fest 16+

Концерт T-Fest в Києві!

Великий сольний концерт в Stereo Plaza

21 травня 2022 року в  Stereo Plaza (Стереоплаза) пройде концерт відомого репера Т-Fest!

Успіх до виконавця прийшов із треком «Одно я знал/Выдох», який викликав великий ажіотаж у мережі та швидко набирав мільйони переглядів на YouTube. За ним з мінімальним відривом всього в один тиждень був перший студійний альбом. Після цього успіх Ті-Феста закріпився  всіма наступними студійними роботами та спільними треками з цікавими виконавцями хіп-хопу - серед них швидко набрав обертів кліп “Ламбада”, записаний спільно зі Скриптонітом. За порадою останнього репер-початківець уклав довгостроковий контракт з лейблом Gazgolder.

І як кажуть, пішло-поїхало...

До речі, назва першої платівки Кирила Незборецького – це телефонний код Чернівців, рідного міста виконавця. Кожен його виступ збирає натовпи у концертних залах та максимально заряджений чистою енергією та неймовірним драйвом. На концерті можна буде почути улюблені хіти співака, і звичайно, не обійдеться без презентації новинок.

Захід проводиться з дотриманням усіх карантинних норм відповідно до постанови МОЗ

 


Bilehouse.com - Афиша Киев T-Fest 16+ - Stereo Plaza (Стерео Плаза). Заказ, доставка, бесплатное бронирование билетов на концерт в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн