Святослав Вакарчук. Оранжерея

Святослав Вакарчук. Оранжерея

Cвятослав Вакарчук в Києві!

30 травня 2021 року у Палаці “Україна” відбудеться концерт Святослава Вакарчука. Він представить свій новий музичний проект «Оранжерея». Виступ відбудеться у рамках туру, який вирушать музиканти гурту навесні 2021 року. Ідея окремого музичного проекту виникла під час запису нового альбому “Океан Ельзи”. Музиканти вирішили зіграти частину пісень у іншому аранжуванні, так, як вони звучали б на вулицях міста. У проекті візьмуть участь музиканти гурту “Океан Ельзи”, також у планах Святослава Вакарчука залучити сесійних артистів та жіночий вокал.

Фронтмен гурту розказав, що під час концерту музичного проекту «ОРАНЖЕРЕЯ» слухачів чекають більш камерні версії нових та вже відомих пісень ОЕ. Але  в будь-якому разі, таке звучання широкому загалу буде представлено вперше.  Адже останній рік змусив усіх нас уважніше придивитись до тих, хто поруч.  Саме у колі близьких людей, а не на великих майданчиках, черпали своє натхнення музиканти і в результаті - отримали півтори години музичних щирих розмов.

Концерт музичного проекту «ОРАНЖЕРЕЯ»

Назва проекту так само не випадкова. Саме у оранжереї було знято перше відео на пісню проекту. Бо яким би не був день чи погода навколо, оранжерея - це завжди шматочок літа і теплого настрою. От і проект «ОРАНЖЕРЕЯ» - дарує тепло, яке завжди з тобою. Незабаром музиканти планують розпочати ротацію нового кліпу, а потім вирушать у тур містами України.

У концерті беруть участь:

  • Мілош Єліч (клавішник ОЕ) і Денис Дудко (бас-гитарист ОЕ) - акустичні гітари. 
  • Денис Глінін (барабанщик) на акустичних ударних інструментах і перкусії,
  • Святослав Вакарчук -  мелотрон і вокал.

 Під час виступів буде дотримано усіх необхідних правил безпеки, соціальної дистанції тощо.

 

 

Bilehouse.com - Афиша КиевСвятослав Вакарчук. Оранжерея. Заказ, доставка, бесплатное бронирование билетов на концерты в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн