Сватання монтера

Сватання монтера

Сватання монтера

Ітнимна комедія-водевіль

Постановка – Віталій Кіно
Співрежисер, автор віршів і оригінальної музики – Ілля Рибалко
Художник – Марина Петренко
Балетмейстер – Світлана Архипова
Костюми – Марина Петренко і Юлія Кіно
Світлове рішення – Єгор Снігир
Звукооператор – Ілля Рибалко
Декорації – Олексій Власенко, Єгор Снігир, Олексій Грудій

Ах, как прекрасна будет жизнь!..
Жизнь без денег.. Жизнь без денег!!!
И как приятно будет жить
И без забот и огорчений!..

Приблизно так і абсолютно серйозно мріяли наші “пращури” – «герої» сатиричних оповідань Михайла Зощенка – всього лишень якихось неповных сто років тому. У що втілились їхні мрії ми бачимо щодня в цінниках магазинів, платіжках за «комуналку», банківських кредитовідсотках і т.д. і т.п. Зощенко посміюється над своїми сучасниками, які готові за «червончик» «продати» власного чоловіка самотній дамі в купі з усіма належними інтимними деталями сімейного життя. Сьогодні «червончики» змінились на «долярчики»… Але чи змінились ми?.. Чи пам’ятаємо про те, що крім грошей, є й інші горезвісні «вічні» цінності – гідність, дружба, любов, обов’язок і т.д. і т.п.

Якщо у Вас, дорогі наші глядачі, виникають хоч найменші сумніви з цього приводу – терміново приходьте на спектакль «Сватання монтера». Гарантуємо, стріла нашого невтомного Купідона-Амура обов’язково «простромить» Ваше серце! І від нас Ви вийдете веселим, закоханим і окриленим! Із задоволенням підспівуючи героям спектаклю:

До зустрічі! Буде весело!


Тривалість – 1 година 50 хвилин, з антрактом

 

 

Bilethouse.com - Афіша Київ. Вистава Сватання монтера (Сватовство монтера). Театр на Михайлівській. Замовити, купити квитки в театри Києва на сайті онлайн